Атракціони

Головна  ›  Атракціони

В вересні на Острові розваг з’явилось 30 нових атракціонів. Відтепер ще більше веселощів та драйву для будь-якого віку.Два ексклюзивних водних атракціони, безліч нових призових автоматів, захопливі симулятори та веселі атракціони для малюків – ми попіклувалися про оновлення розваг для всіх, дорослих і малих.

Музичний автомат JUNGLE DRUMMER дозволить малюкам створити свою власну барабанну мелодію, розбиваючи фрукти, що рухаються.

За допомогою м’яких молоточків на відео-атракціоні HAMMER FUN можна весело знищувати мишей або інопланетян.

Водні атракціони DUCKY SPLASH та BED MONSTERS перевірять вас на влучність, адже за допомогою потужного струменю води потрібно влучити по монстрам або загнати веселих каченят до домівки.

Для любителів баскетболу встановлено атракціон BAY TEK ALLEY OOOP. Влучайте м’ячами в одну з багатьох корзин, зберіть якомога більше очок та станьте зіркою баскетболу!

Дорослі зможуть вступити в бій з динозаврами на відеосимуляторі THE LOST WORLD, постріляти вчотирьох на атракціоні WARZАID або промчатися на автомобілі по підземним тунелям Сан-Франциско на імітаторі автогонок RUSH 2049. Рухливі платформи, великий монітор дозволять вам зануритися у свят реальних відчуттів та адреналіну.

Випробуйте свої сили на наших нових атракціонах. Нові відчуття, море драйву та позитиву чекають на кожного!


На Острові розваг на вас чекають різноманітні атракціони та розваги для дорослих та дітей будь-якого віку: 

 

 

Назад до списку послуг


 

На головну