Трійця

Головна  ›  Афіша  ›  Трійця

7 червня на Острові розваг буде відзначатися Трійця – свято проводів весни та зустрічі літа. Це одне з найвизначніших літніх свят, яке припадає на яскраву пору цвітіння квітів та наповнене пряним ароматом трав, зеленню дерев і сонячним теплом. Дивовижні пахощі літнього різнотрав’я особливо сильно відчуваються цього дня.

З давніх-давен до свята люди прикрашали свої домівки березовими гілками та польовими травами: на стіни вішали вінки, підлогу застилами скошеною травою, підвіконня – пахучою зеленню та квітами.

Символом свята є молода берізка, адже вважається, що молоде деревце, яке увібрало в себе всю силу землі, що прокидається, допоможе новому врожаю, дасть людям та тваринам здоров’я та благополуччя. «Троїцьке дерево» дівчата прикрашали різнокольоровими стрічками та водили навколо нього хороводи з піснями, іграми та танцями.

З усіма цими стародавніми обрядами дітлахи зможуть ознайомитися детальніше 7 червня на Острові розваг. Майстер-клас з плетіння вінків, прикрашання «троїцького дерева», традиційні хороводи, пісні та ігри навколо дерева чекають на всіх, хто відвідає Острів у свято Трійці.

Ми чекаємо на всіх 7 червня, початок програми – о 15:00.