Про нас

Головна  ›  Про нас

        

Сімейний центр «Острів розваг» було відкрито у вересні 2012 року.  Площа сімейного центру – 3 500 м.кв., він входить до п’ятірки найбільших професійних розважальних центрів України. У складі центру – ресторан, бар, ролердром, автодром, мульти-кінотеатр, розважальні атракціони, дитяча перукарня. До відкриття планується школа раннього розвитку дитини.

 

         Проектантом виступила бельгійська компанія КСС (http://www.kcc.be), що входить до десятки кращих світових компаній-проектантів розважальних та тематичних парків.

         Власником та керуючою компанією сімейного центру є товариство з обмеженою відповідальністю «Атракціон-сервіс». Компанія була заснована у 2008 році, профіль – розвиток розважальних парків, виробництво, постачання, продаж, оренда розважальних та екстремальних атракціонів. За результатами 2011, 2012 років компанія впевнено займає І місце в українських бізнес-рейтингах у сфері діяльності розважальних парків у номінаціях:

  -  ефективне використання ресурсів;

   -  інвестиційна привабливість;

   -  масштаби виробництва.

     

Місія сімейного центру «Острів розваг» – це надання якісного яскравого відпочинку усій сім’ї, адже відпочивати потрібно не лише дітям, а й їхнім батькам. Сімейний відпочинок згуртовує, дає заряд позитивних емоцій та спільні приємні спогади.

 

 

          Одним із головних завдань сімейного центру є організація сімейних свят – дні народження, випускні та інші урочистості. Ми віримо, що свято – це не лише гарний святковий стіл та подарунки. Свято – це стан душі, радість та сюрпризи. Свято бути повинно для усієї родини, саме тому усі клопоти по створенню настрою, програми та святкового столу ми беремо на себе. Аніматори та ведучі свят проходять навчання – як спілкуватися з дітьми, знайти найцікавіші конкурси та неповторні образи героїв, які проведуть свято, шеф-кухар слідкує, щоб святковий стіл було смачним та свіжим. Крім того, для усіх, хто святкує свої сімейні урочистості на «Острові розваг» ми даруємо знижку у 30% на відвідування атракціонів.

 

          Щомісяця ми готуємо цікаві акції та пропозиції – від святкувань календарних подій (Нового року та 8 березня, Хеловіну та Пасхи) до вечірок до Дня Нептуна та піратських дискотек.

 

Графік роботи: 10:00 – 22:00, без вихідних. 

Адреса: м. Житомир, вул. Київська, 77, ТРЦ «Глобал UA». 

Тел.:  (067) 401-30-06 або (0412) 46-45-03 - Адміністрація СЦ "Острів розваг";

          (067) 401-31-81 - каса батутного комплексу;

           (097) 351-10-49 - відділ маркетингу.

 

Слідкуйте за інформацією на сайті та в наших групах в соціальних мережах:

http://vk.com/ostriv_rozvagh

https://www.facebook.com/ostriv.rozvagh.zt/

http://ok.ru/group/52284579840209

На головну