Роллердром

Головна  ›  Роллердром

 

МЕГА ролер-БУМ на Острові!

Супер-пропозиція для справжніх цінителів Екстрим-розваг!

Придбай безлімітний абонемент на відвідування ролердрому всього за 500,00 грн./міс. - повний безліміт на відвідування: у будь-який день тижня та без обмежень по тривалості перебування на ролердромі!

 

Абонемент є іменним. При відвідуванні обов`язковим є пред`явлення посвідчення особи касиру.

Строк дії абонементу – 30 днів з дати придбання.

У вартість абонементу не входить прокат шкарпеток та захисного спорядження.

У разі відсутності вільної пари роликових ковзанів необхідного розміру, власник абонементу має першочергове право на отримання ковзанів на момент їх звільнення.

Адміністрація залишає за собою право зміни умов акції.

Обов’язкова умова відвідування Роллердрому - присутність в шкарпетках.

 

 

Ролердром «Roller Fun» на Острові розваг – це єдиний критий ролердром в Житомирській області. Його площа складає  500 м2 та розрахована на одночасне катання 70 осіб. Відтепер кататися на роликах у нашому місті можливо за будь-якої погоди, крім того, це безпечно та зручно. Спеціальне якісне покриття площадки дозволить легко та максимально безпечно виконувати різноманітні трюки як новачкам, так і досвідченим ролерам.

У вартість двохгодинного сеансу входить послуга прокату роликових ковзанів від фірми SEBA або Rollerblade, які є світовими лідерами з виробництва роликових ковзанів та комплектуючих до них. У відвідувачів також є можливість кататися на своїх роликах.

Щосереди, у «День ролера», відвідувачі мають змогу кататися на ролердромі за зниженою ціною – лише 50 грн. за сеанс на протязі дня.